Back to All Events

MUSIKKFEST Stavanger 2018!


Å, som jeg gleder meg! 175 konserter med 120 artister, alt er gratis!

Jeg har booket artister og skal være konferansier på Festkvelden på Folken lørdag kveld, ha en strålende Musikkfest alle sammen, velkommen!

10 år med musikk! Årets vakreste musikkeventyr går av stabelen 2. juni, og i år skal det avholdes 175 konserter, inkludert busskonserter og geriljakonserter - og alt er gratis.

Facebook.com/musikkfeststavanger
Instagram: Musikkfeststavanger
Twitter: Musikkfest / Snapchat: MFstavanger
www.musikkfeststavanger.no

NB: 18 års grense på kveldsarrangement.
Program slippes fortløpende.

PROGRAM: 
ARNEAGEREN: 
11:00 Alterna
11:20 Maribelle
11:40 Pollution
12:00 Funk Hunk
12:20 Magnus Bokn
12:40 Jeremaya
13:00 Vrakfeber
13:20 Kåte Klør
13:40 Pause
14:00 I am K
14:20 Rift
14:40 Møblos
15:00 Pappasaft
15:20 Steelburner
15:40 Veislakt

BYPAVILJONGEN
11:00 Hykkas
11:20 Vanary
11:40 Chantal Baines
12:00 Moiizah
12:20 Steps Dansestudio
12:40 Fellow Patron
13:00 Psyko Blasefemi
13:20 Pint with the devil
13:40 Fengande Spetakkel
14:00 GunShot Residue

BØKER & BØRST
11:00 Stina Kjelstad
11:20 Endre Jordal
11:40 Vetle Forsell
12:00 Olav Larsen
12:20 Hear Me Roar
12:40 Hovering Orville
13:00 Mark Hunter
13:20 Joan Grayling
13:40 Tuva Færden
14:00 Velan
14:20 Emilie Østebø
14:40 Kim Laland
15:00 Ferd
15:20 Priscila Serrano
15:40 Sveinar Heskestad

HANEKAM
11:00 SØSTER
11:20 Skadberg Bluegrass
11:40 Sveinar Heskestad
12:00 Eide
12:20 Longfield
12:40 Gauken & Gribben
13:00 Olav Larsen
13:20 Magnus Bokn
13:40 Skjebnens Tango
14:00 The Hats
14:20 Stina Kjelstad
14:40 Endre Olsen
15:00 Still Shaking
15:20 Sincerely, Frank
15:40 Audun Skanke og Mari Hauge
16:00 Linn Eielsen
16:20 Maria Toresen
16:40 Kvednabekkjers

CIRCUS
11:00 Kim Laland
11:20 Ferd
11:40 Sincerely, Frank
12:00 Dorian
12:20 Rygir
12:40 Thor Oliversen
13:00 Nations of the soul
13:20 Jeremaya
13:40 Kjersti Sleveland
14:00 St. Bennetts
14:20 Hear Me Roar
14:40 Malene Wetteland
15:00 Armar og bein
15:20 Skjebnens Tango
15:40 Endre Olsen
16:00 Tor Kjetil Espedal
16:20 Longfield
16:40 FordRekord

FRK. PHIL / utescene
13:40 Giannina Sol Gaspero Beckstrøm
14:00 Thor Oliversen
14:20 Bjergsted vokalensemble
14:40 Still Shaking
15:00 Hovering Orville
15:20 Gauken & Gribben
15:40 Rygir
16:00 SØSTER
16:20 Emilie Østebø
16:40 Isabelle Kongshaug og Robin
17:00 Poor Edward
17:20 Kim Laland
17:40 Camilla Myrås
18:00 Kjell Reianes

NYTORGET
12:40 Spigerfabrikken
13:00 Lyng
13:20 St.Bennet’s
13:40 Steps Dansestudio
14:00 Hovering Orville
14:20 ChiPeCo Latin Sound
14:40 Frode Johannessen
15:00 Big Slim Fjelde Band
15:20 Espen Hana m/venner
15:40 Valhammer
16:00 Kal-El
16:20 Vuyk
16:40 Colonel Roger
17:00 Electric Pavement
17:20 VALP
17:40 Klungre Kvintett

SKAGENKAIEN / VÅGEN
14:00 Nations of the Soul
14:20 Skadberg Bluegrass
14:40 Dorian
15:00 Hanne Ahlstrøm
15:20 Gjøk
15:40 FordRekord
16:00 Det pene bæn
16:20 Togga Gundersens HippiePop
16:40 Svenssen
17:00 Båtsvik
17:20 Kvednabekkjers
17:40 Armar og bein

FOLKEN / FOLKETS HUS (NB 18-års grense)
18.00 El Chico
19.00 Inuuro
20.00 Impii Sonos
21.00 NexÖ
22:00 Optimistic
23.00 PETTØ

FOLKEN AKVARIET (NB 18-års grense)
18:45 Kim Laland
19:15 Magnus Bokn
19:45 Tor Kjetil Espedal
20:15 Maria Toresen
20:45 Nation of the soul
21:15 Olav Larsen
21:45 Endre Jordal
22:15 Veronica Elise
22:45 Sundsomni
23:15 Serrano
23:45 Pur Pure
00:15 Lucid Dreaming
00:45 Vigdel

FOLKEN GROTTENE (NB 18-års grense)
19:00 Beyond Mara
19:30 Angrep
20:00 Panic Attack
20:30 Radiojørn
21:00 Art of deception
21:30 Kåte klør
22:00 Vöödöö
22:30 Dangerface
23:00 Still Shaking
23:30 Agenda
00:00 Pappasaft
00:30 Psykopath

FOLKEN STORSALEN (NB 18-års grense)
19:30 Hanne Vasshus
20:00 Sassy Kraimspri
20:30 Kindred Fever
21:00 Starpalace
21:30 Longfield & Super Skeleton
22:00 Eltervaag
22:30 I am K
23:00 STVG Kartell
23:50 Vaiping
00:20 Vicereine
00:50 0Popface
01:20 Nylenda